KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097119
nr 1409 7119
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Prima Ballerina". Signerad, numrerad 8/30 cm, ca 38x27 cm. Bladets mått: 52x39 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:15:23